Kurzy

KURZY SEBAPOZNÁVANIA

 

Na týchto kurzoch spoznáme v čom sme výnimoční, v čom sa nám až tak nedarí a uvedomíme si, že vždy máme možnosť zmeniť svoje rozhodnutie, že jedine my sme zodpovední za svoj život.

Sú to krátke samostatné jednodňové programy s praktickými cvičeniami a je možné ich absolvovať v akomkoľvek poradí.

Témy kurzov:

Hurá , som dospelý!

Kurz o našich detských strachoch a obmedzeniach, ktoré pretrvávajú aj v dospelosti.  V rôznych situáciách sa správame ako deti, najmä keď s nami niekto nesúhlasí, alebo nebodaj nám chce „zobrať našu hračku“. Dozvieme sa, aké vzťahy predurčujú naše správanie a kde sme sa „zasekli“. Uvedomíme si, ako sa cítime, čo chceme a čo sme ochotní pre to spraviť.

 

Ako mi pomohol kurz „Dospievanie.“

Tento kurz mi pomohol viac ako som vôbec očakávala a priznám sa, že moje očakávania boli dosť veľké, aj keď som si to vtedy odmietala priznať. Počas kurzu sme mali tému vzťahy k rôznym ľuďom, ktorých poznáme. Vyriešili sme aj pár situácií z minulosti a otestovali si, aký je náš vek vo vzťahu k nim. Myslela som si, že týmto ten kurz a jeho účinky skončili a že najviac sme toho spravili práve v tento deň. No na moje prekvapenie sa veci začali vyvíjať aj po ňom a stále sa tak deje a to je už 5mesiacov od kurzu. Zistila som, na čom boli založené vzťahy s ľuďmi, ktorých poznám  aj dlhšiu dobu, ale hlavne mi to pomohlo uvedomiť si podstatu problémov vo vzťahoch. Veci sa dali do pohybu a ja som prehodnotila všetko z väčšej perspektívy. A áno, niektoré vzťahy sa aj rozsypali, ale boli to také, čo stáli na piesku a nie na pevných základoch a iní ľudia sa ukázali byť pravými priateľmi. Vďaka vedomiu, ktoré som nadobudla, som sa stala sebaistejšou a zmeny hodnotím pozitívne .“

Lenka, 23rokov

 

Myslím, teda som ! I.

Na tomto kurze sa naučíme rozumieť Barometru správania a osvojíme si jednoduché cvičenia na uvoľnenie stresu a nastolenie rovnováhy. Tým že pochopíme súvislosti v našom živote a porozumieme tomu, prečo sme v minulosti konali tak ako sme konali, obnovíme svoju VOĽBU konať v prítomnosti pre náš najvyšší záujem a v súlade s naším  esenciálnym JA.

Kurz “Myslím, teda som!” (Základný jednotný mozog), máj 2012 Rajecké Teplice.

Kurz “Myslím, teda som!” (Základný jednotný mozog), máj 2012 Rajecké Teplice.

Žijem svoj život. II.

Tento kurz je pokračovaním predchádzajúceho kurzu a plynule naň nadväzuje. Okrem ďalších techník na uvoľnenie stresu, je kurz obohatený o vizualizácie, ktoré nastoľujú rovnováhu a jednotu tela, mysli a duše.

 

Napísali o kurzoch….

Na kurze som zistila (naučila sa), ako môžem ľahšie zvládať negatívne životné situácie. Naučila som sa cvičenia, ktoré mi k tomu pomôžu. Zistila som, že mám moc! Moc urobiť si život takým, akým ho chcem mať! Priala by som veľa ľuďom, aby prešli kurzom, príp.odblokovaním, aby tým zistili, ako ľahko sa dá všeličo vyriešiť. Že tú moc máme každý v sebe. Ďakujem Lydke a aj sebe

Som rada, že sme sa naučili zaujímavé veci o fungovaní mysle, správaní. Atmosféra bola príjemná, zloženie účastníkov bolo tiež výborné. Mám veľký záujem o ďalší kurz. One Brain je zatiaľ najlepšia možnosť odstránenia blokov, akú poznám. Si milá a príjemná, dobre som sa u Teba cítila.

Zuzana

  • super kolektív
  • Lydka je fakt nad vecou

Ešte sa mi prehĺbilo poznanie, že: „Či už si myslíš, že to dokážeš, alebo nie, v každom prípade máš pravdu!“

Janka