Pozvánka na kurz “HURÁ, SOM DOSPELÝ”

„Môžem si robiť čo chcem a celý svet mi leží pri nohách!“ Možno ste aj Vy vstupovali do sveta dospelákov s podobnými alebo aj inými predsavzatiami. A ako je to dnes? Čo vlastne znamená byť dospelým? Správate sa niekedy ako malé dieťa alebo to tí druhí?

Či sa nám to páči alebo nie, ale naše detské boliestky, strachy, prežívajú aj do dospelosti a aj napriek našej snahe „byť dospelý“ sa častokrát správame ako tie malé deti. Sme tak chytení v pasci nutkavého správania, bez uvedomenia si VOĽBY a správame sa ako posadnutí. Náš pocit bezmocnosti, vzniknutý v minulosti, nás opäť premôže a prebudí v nás strach z budúcnosti. Vládne sebapochybnosť! Pokiaľ sme mali napr.4roky,kedy sme zažili intenzívnu negatívnu emóciu, zážitok, v dospelosti táto emócia spúšťa tú istú reakciu ako v minulosti. Nie je potom absurdné, že 4-ročné dospelé dieťa sa snaží vychovávať napr.7-ročné, alebo 10-ročné?Niet divu, že toľko detí vyrastá s presvedčením, že sú rodičmi svojich rodičov!

Pozývam všetkých, ktorí sa chcú vymaniť z obmedzení vytvorených v minulosti, rozpustiť sebapochybnosť a prevziať zodpovednosť za prijatie svojej vlastnej individuality na Kurz „Hurá – som dospelý/á!“

Keď porozumieme sami sebe, dokážeme prijímať aj druhých. Pochopením súvislostí v našom živote, dokážeme spraviť nové VOĽBY, ktoré nám umožnia naplno žiť prítomnosťou a nie minulosťou. Pokiaľ to, čo chcete, je pozitívna zmena vo vašom živote, je potrebné začať s PRIJATÍM. Pretože s PRIJATÍM prichádza jasnosť a s jasnosťou prichádza možnosť VOĽBY.

Srdečne vás pozývam na tento úžasný kurz a teším sa na každého, kto je ochotný žiť šťastným a naplneným životom.

Kurz sa uskutoční 20.júla 2019 (sobota) v Žiline, Národná 34 – Dom Július, 2.posch., v čase od 10-ej do 16-ej hod., cena za kurz je 50 Eur.

Prihlášky a informácie telefonicky na čísle 0905/569687, alebo mailom lida@1brain.eu, viac info www.1brain.eu.

 

 

 

Comments are closed.