Milujem svoju prácu a ďakujem……………..

Za posledné obdobie svojho života som sa cítila ako zbitý pes, ako nikto, alebo ako niekto, s ktorým sa neustále iba manipuluje, ako niekto kto sa aj napriek svojej veľkej snahe nemôže rozhodnúť a aj keď sa rozhodne alebo niečo urobí je spochybňovaný inými a potom aj sebou. Prechádzala som obdobím zmien, sklamaní, podrazov a spochybňovania mňa ako osoby, ako matky….dostala som sa na úplné dno vo svojom živote.
No uvedomila som si, že len ja sama si musím pomôcť, len ja sama viem čo ma trápi. Na svojej ceste životom som stretla príležitosť….možnosť zmeniť seba, svoj život a začať znova žiť obyčajný život, byť vyrovnaná, zodpovedná za svoje rozhodnutia, nevyčítať si chyby, ktoré som spravila.
Zmena nastala spoznaním kinez terapie – nezmenila len môj život, ale aj život mojim blízkym – žijem tak ako žiť chcem. Nemala som očakávania zázraku, ale zmena nastala veľmi rýchlo, môj život mal zrazu význam, cieľ, ja som nabrala silu a ochotu k poznaniu nového, k zmene a vyriešenie už dávno nevyriešeného.

Kinez terapia je mojim liekom, mojou podporou a pričom sama rozhodujem o tom čo a ako chcem zmeniť i o tom ako rýchlo to v živote zmením. Záleží len na mne.

Lydka ďakujem, že si a že vieš ako pomôcť, keď už nevidím cestu…..

Erika

Comments are closed.